Juuksur:

- Lõikused
- Värvimine
- Soengud
- Keemiline lokk
- Juuksepikendused

Kosmeetik:

- Nahahooldus
- Ripsmed ja Kulmud
- Depilatsioon
- Jumestus
- Maniküür
- Pediküür

   

 

Danné Mountague-King

Danné konseptsiooni aluseks on juba üle 30 aasta olnud "loodust jäljendades loomulike tulemusteni". Taimede ja nende raviomaduste uurimiste ühendamine uue tehnoloogia poolt pakutavate võimalustega on avanud täiesti uusi võimalusi naha parameditsiiniliste ravide arendamises. Danné konseptsiooni järgne naharavi-programm põhineb sellel, et nahk reageerib tahetul viisil, kui kasutatakse aineid,mida nahk tunnistab omataolisteks. Nahka ravitakse selle oma keemiale ja hetke seisukorrale vastavate toodetega individuaalselt täpselt koostatud raviprogrammi järgi vajalike koduste hooldustoodetega ja tõhusate hooldustega salongis.

Ensüümmask #1 hoolitsus
Ensüümmask #1 on kõige olulisem hooldus naha põhifunktsioonide normaalsesse seisukorda ja toonusesse viimisel. Mask aktiveerib ainevahetust, parandab vere-ja lümfiringet, naharakud saavad rohkem hapnikku ja toiteaineid. Jääkained ja mürgid pääsevad rakkudest ja nahast välja. Tulemuseks on pringim ja säravam näonahk.

Prozyme hoolitsus
Prozyme on eriti tõhus ensüümkoorija, mis kasutab ananassist ja papiast saadud ensüüme. See puhastab ja eemaldab naha pinnalt surnud rakkude materjali, bakterid ja jääkained. Sobib ideaalselt õhukesele, kestendavale, vistrikulisele, päikesest kahjustatud ja peente kortsudega nahale.

Quick peel #1 hoolitsus
Quick peel alandab naha pH taset ning eemaldab karedad surnud naha rakud. Hiina kaneelipuu koor tekitab näilist kuumust, stimuleerides naha pealispinna veresoonte aktiivsust, puhastades nahka ja varustades seda paremini hapnikuga. Nahk saab juurde energiat ja muutub siledamaks. See hooldus on kasulik ka vistrike ning muude nahadefektide kiireks raviks. Sobib punetavale tundlikule nahale ning nõrkade kapillaaride tugevdamiseks.

Alkaline wash hoolitsus
Alkaline wash hoolitsust soovitatakse akne, armkudede, pigmentatsiooni ja karvanääpsupõletike puhul. See mask hävitab tõhusalt baktereid naha pinnalt vähendades nii oluliselt põletikuohtu.

Hoolitsused viib läbi Danné Mountague-King koolitatud kosmeetik Ave Ots

 

Dr.Hauschka loodusravikosmeetika tutvustus

Dr. Hauschka on professionaalne loodusravi kosmeetikasari, mis tuli turule juba 1967. aastal ja on tänaseks saavutanud peaaegu kultusliku staatuse. Sari on kuulus oma toodete tippkvaliteedi kui ka hoolduse holistilise lähenemise poolest.

Dr.Hauschka salongihooldus on loodusteraapia, mis stimuleerib nahas ja kogu kehas peituvat tasakaalustumise ja tervenemise võimet. Selline lähenemine on tõestanud oma efektiivsust kiiresti muutuvate trendide keskel juba enam kui 30 aastat!

Dr. Hauschka tooted ei sisalda keemilisi lõhna-, värvi-, ega säilitusaineid. Sarja toormaterjaliks on looduslikud, teraapiliselt aktiivsed taimsed koostisosad, mis on kasvatatud biodünaamiliselt (st. ei kasutata keemilisi väetisi ega taimekaitsevahendeid). Enamik ravimtaimedest kogutakse käsitsi, arvestades looduse rütme, mil taime teraapilised omadused on parimad.

Sarja toodetakse homoöpaatiliste ja antroposoofiliste loodusravimite tehases WALA, mis asub Lõuna-Saksamaal. Tooted valmivad vaikses õhkkonnas, püütakse välistada igasuguseid negatiivseid mõjusid. Näiteks palutakse WALA külastajatel välja lülitada mobiiltelefonid, et vältida elektrosudu.

Dr. Hauschka nahahoolduse eesmärk on taastada ja säilitada tasakaal nahas, stimuleerides naha enda aktiivsust. Nii ei kaeta kuiva nahka rasvase kreemiga, vaid antakse impulss, et nahk ise hakkaks tootma vajalikku rasu. Rasusele nahale aga antakse normaliseerivat näoõli, et nahk rahuneks ja õpiks reguleerima oma rasutootmist.

Salongihoolduse pärl on klassikaline hooldus, mis on oma ainulaadse toime ja kvaliteedi poolest tuntud kogu maailmas. Selle sügavalt lõõgastava kogemuse ajal taastub naha loomulik talitlus.
Hooldus algab jalavanniga, et parandada kogu keha soojust. Jalgade ja käte silitustele ning kaela pingest vabastamisele järgnevad lõhnavad kompressid, näo auruvann, sügavpuhastav mask, homoöpaatilised hooldusampullid ja intensiivhoolduse mask. Hoolduse "süda" on lümfistimulatsioon. See on profülaktiline teraapia, mis mõjub puhastavalt ja imuunsust tõstvalt ning parandab eluenergia ringlust kogu kehas. Hoolduse tulemuseks on pehme ja klaar nahk, mis põhineb sisemisel tasakaalul.

 

Dr. Hauschka loodusravikosmeetika hooldused

• Dr. Hauschka klassikaline hoolitsus

Lõdvestav jalavann, käte ja käsivarte silitused ning lõhnavad kompressid lasevad sul sügavalt lõõgastuda ning on ideaalseks ettevalmistuseks järgnevale näopuhastusele ja -hooldusele Dr. Hauschka kosmeetikaga. Puhastavad ja toitvad maskid ning intensiivhooldus ampullidega elavdavad ja uuendavad nahka. Hoolitsuse südameks olev lümfistimulatsioon pehmete pintslitega puhastab organismi ja tugevdab immuunsussüsteemi. Klassikaline hoolitsus annab kerge ja helge tunde ning sisemise tasakaalu.

• Dr. Hauschka klassikaline luksushoolitsus

Dr. Hauschka klassikaline hoolitsus on täiustatud rütmilise seljamassaažiga. Võtad kaasa hea enesetunde, mis mõjub veel kaua.

• Dr. Hauschka puhastav hoolitsus

Intensiivne sügavpuhastus, mis parandab ainevahetust, elavadab nahka ja muudab jume säravaks.

• Lõõgastav hoolitsus “Tund aega iseendale”

Näohooldus ilma sügavpuhastuseta, mis lõdvestab pealaest jalatallani.

• Dr.Hauschka trimmiv hoolitsus

Dr. Hauschka lõõgastavale hoolitsusele on lisatud silmaümbrust silendav ja kaela pinguldav protseduur.

• Dr.Hauschka taastav hoolitsus

Mõnikord tunneb nahk end niisama väsinuna nagu sinagi. Taaselustav hooldus muudab naha värskeks ja reipaks. Eriti soovitatav aastaaegade vaheldumisel.

• Dr. Hauschka konsultatiivne näohoolitsus

Näo pinnapuhastus, millele järgneb põhjalik nahaseisundi analüüs ja konsultatsioon sobivate toodete ning salongihoolitsuste valimiseks.

Hooldused viivad läbi Dr.Hauschka koolitatud kosmeetikud Ave Ots ja Terje Saarmann

 

Psühho-bio-struktuurne näomassaaž ehk anti-stress massaaž

Mitmeosaline ja mahukas metoodika mis aitab leevendada stressist põhjustatud pingeid ja  füsioloogilisi muutusi organismis, sealhulgas keskkonnateguritest tingitud sotsiaalset stressi. Massaaži tehnika hõlmab etappe, mis mõjutab erineval viisil kudesid ja psüühikat. Organismi vaadatakse kui tervikut. Esmajärjekorras toimub mõju läbi peamiste analüsaatorite kesknärvisüsteemis, kus toimub sedatsioon. Alustades tööd makrotasandil (psühhoemotsionaalsel tasandil), järk-järgult liigume kudede tasandile ühendades metoodika lümfi- ja veresoonkonna ning lihaste ja liigeste süsteemidega. Kaasaja kiire elutempoga inimeste poolt kõige nõutum massaaž ja äärmiselt nauditav metoodika.

Hooldused viib läbi kosmeetik Ave Ots